Финалът е на 15 юли.
Програма на първата фаза по дни, начални часове (наше време) и градове:
Група А
Русия, Саудитска Арабия, Египет, Уругвай
14 юни
18:00 часа Русия – Саудитска Арабия, Москва, стадион „Лужники“
15 юни
15:00 Египет – Уругвай, Екатеринбург
19 юни
20:00 Русия – Египет, Санкт Петербург
20 юни
18:00 Уругвай – Саудитска Арабия, Ростов
25 юни
17:00 Уругвай – Русия, Самара
17:00 Саудитска Арабия – Египет, Волгоград
Група В
Португалия, Испания, Мароко, Иран
15 юни
18:00 Мароко – Иран, Санкт Петербург
20:00 Португалия – Испания, Сочи
20 юни
14:00 Португалия – Мароко, Москва, „Лужники“
21:00 Иран – Испания, Казан
25 юни
21:00 Иран – Португалия, Саранск
21:00 Испания – Мароко, Калининград
Група С
Франция, Австралия, Перу, Дания
16 юни
13:00 Франция – Австралия, Казан
19:00 Перу – Дания, Саранск
21 юни
15:00 Франция – Перу, Екатеринбург
18:00 Дания – Австралия, Самара
26 юни
17:00 Дания – Франция, Москва, „Лужники“
17:00 Австралия – Перу, Сочи
Група D
Аржентина, Исландия, Хърватия, Нигерия
16 юни
16:00 Аржентина – Исландия, Москва, „Спартак“
22:00 Хърватия – Нигерия, Калининград
21 юни
21:00 Аржентина – Хърватия, Нижни Новгород
22 юни
18:00 Нигерия – Исландия, Волгоград
26 юни
21:00 Нигерия – Аржентина, Санкт Петербург
21:00 Исландия – Хърватия, Ростов
Група Е
Бразилия, Швейцария, Коста Рика, Сърбия
17 юни
15:00 Коста Рика – Сърбия, Самара
21:00 Бразилия – Швейцария, Ростов
22 юни
15:00 Бразилия – Коста Рика, Санкт Петербург
21:00 Сърбия – Швейцария, Калининград
27 юни
21:00 Сърбия – Бразилия, Москва, „Спартак“
21:00 Швейцария – Коста Рика, Нижни Новгород
Група F
Германия, Мексико, Швеция, Южна Корея
17 юни
18:00 Германия – Мексико, Москва, „Лужники“
18 юни
15:00 Швеция – Южна Корея, Нижни Новгород
23 юни
18:00 Германия – Швеция, Сочи
21:00 Южна Корея – Мексико, Ростов
27 юни
17:00 Южна Корея – Германия, Казан
17:00 Мексико – Швеция, Екатеринбург
Група G
Белгия, Панама, Тунис, Англия
18 юни
18:00 Белгия – Панама, Сочи
21:00 Тунис – Англия, Волгоград
23 юни
15:00 Белгия – Тунис, Москва, „Спартак“
24 юни
15:00 Англия – Панама, Нижни Новгород
28 юни
21:00 Англия – Белгия, Калининград
21:00 Панама – Тунис, Саранск
Група Н
Полша, Сенегал, Колумбия, Япония
19 юни
15:00 Полша – Сенегал, Москва, „Лужники“
18:00 Колумбия – Япония, Саранск
24 юни
18:00 Япония – Сенегал, Екатеринбург
21:00 Полша – Колумбия, Казан
28 юни
17:00 Япония – Полша, Волгоград
17:00 Сенегал – Колумбия, Самара